Sprawdź idealne lokale na imprezy okolicznościowe

Menu dla grup – najdokładniejsza wyszukiwarka restauracji w Polsce już działa!

Wyszukiwarka Menu Dla Grup powstała z potrzeby szybkiego znalezienia restauracji odpowiadającej większej grupie osób. Wiele stron internetowych przychodzi z pomocą wtedy, kiedy dwie osoby szukają np. włoskiej restauracji w Warszawie – można ją znaleźć błyskawicznie. Co kiedy trzeba znaleźć restaurację wegetariańską w Krakowie, gdzie pomieści się 40 osób? Wtedy pojawia się wyzwanie, któremu sprosta nasza wyszukiwarka! Menu Dla Grup oferuje całą gamę kategorii wyszukiwania – od kuchni slow food, przez menu na urodziny dla dzieci, po warsztaty kulinarne.

Menu dla grup, czyli dla ilu osób?

Polskie grupy turystyczne liczą nawet ok. 50 osób – tyle ile może zmieścić się w autokarze wycieczkowym, jednak na portalu jako wyjściową przyjęto inną liczbę. W większości muzeów zniżki grupowe przysługują już od 10 osób, taka liczba to też mniejsze spotkanie przyjaciół czy rodzinne. Już przy takiej grupie lepiej wcześniej zadzwonić i zarezerwować stolik. To, że przychodzimy do restauracji razem, nie oznacza, że wszyscy muszą jeść to samo, tak jak na obiadach dla grup turystycznych, bo przy grupie 10 osób każdy może przecież sam wybrać danie z karty. Ważne, aby odpowiednio dobrany stolik już czekał na gości.

Menu Dla Grup to nie tylko wyszukiwarka

Wyszukiwarka Menu Dla Grup ma też funkcjonować jako zbiór porad i narzędzi dla gastronomii, tak pomocnych w nowoczesnym zarządzaniu restauracją. W zakładce współpraca odnajdą Państwo firmy, które profesjonalnie tłumaczą menu na języki obce, prowadzą kursy gastronomiczne, czy też zajmują się fotografią kulinarną i wiele innych współpraca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Menu Dla Grup i kontaktu – być może wkrótce także i Państwo będą pomagać polskim restauracjom.

Komentarze:

Lawenda 1 rok temu

Ciekawy pomysł. Praktyczne dane.


Napisz komentarz: