Sprawdź idealne lokale na imprezy okolicznościowe

Fotografia Kulinarna

Menu dla grup to nie tylko bardzo szczegółowa wyszukiwarka restauracji, ale także miejsce, gdzie restauratorzy mogą znaleźć kontakt do osób, które pomogą im zostać odkrytym przez gości.

Jeżeli zajmujesz się jedną z poniższych kategorii związanych z fotografią kulinarną, zadzwoń i dowiedz się, w jaki sposób możesz bezpłatnie zamieścić tu swoją ofertę:

  • fotografia kulinarna dla restauracji i hoteli
  • zdjęcia potraw
  • zdjęcia do menu
  • zdjęcia produktowe
  • fotografia produktowa
  • zdjęcia do książek kulinarnych
  • zdjęcia do magazynów o tematyce kulinarnej
  • food styling

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z trzema fotografami kulinarnymi:

1.      Dorota Kiełkucka- Zając Studio DK 

Fotografia kulinarna Dorota Kiełkucka- Zając Studio DK

Studio DK powstało z pasji do fotografii i specjalizuje się w fotografii produktowej oraz kulinarnej.

Ofertę kierujemy do wszystkich restauratorów, cukierni, osób zajmujących się gastronomią a chcących pokazać swoje potrawy - produkty klientom:  w mediach społecznościowych , na swoich stronach internetowych, kartach menu .

Fotografia potraw wykonywana jest w jak najbardziej korzystnym świetle, smakowicie wyglądająca, oświetlona, skomponowana. Posiadamy przenośne studio które w zależności od potrzeb wykorzystywane jest w sesjach zdjęciowych. Oprócz Fotografii produktowej zajmujemy się fotografia reporterską (śluby, wesela, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe).

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do Dorota Kiełkucka- Zając Studio DK

 

Fotografia kulinarna  Sonia Frydrych

2.      Sonia Frydrych

Jako profesjonalny fotograf z ogromną pasją do gry światła z cieniem specjalizuję się w sesjach nie tylko o tematyce kulinarnej, ale również do portfolio, naturalnej fotografii portretowej, romantycznych sesjach narzeczeńskich czy uwiecznianiu ważnych wydarzeń rodzinnych oraz biznesowych. W moim portfolio przeważają subtelne portrety kobiece, ale w kręgu mojego zainteresowania znajdują się również sesje konceptualne, produktowe czy jak już wspomniałam gastronomiczne.

Doświadczenie zdobyłam głównie poprzez udział w warsztatach ze znanymi fotografami zarówno w Polsce jak i za granicą. Ostatnio swoje umiejętności szlifowałam w Mumbaju w Indiach, asystując znanym i uznanym fotografom, pracując niezależnie oraz realizując sesje do portfolio aktorskiego, tanecznego czy modelingowego. Na froncie kulinarnym ogromnie mi się powiodło, ponieważ moim bardzo bliskim przyjacielem jest jeden z najbardziej uznanych w Indiach stylistów jedzenia, zdobywca wielu prestiżowych nagród Alok Verma, z którym miałam przyjemność współpracować jako fotograf przy wielu autorskich projektach kulinarnych czy oceniać topowe restauracje w Mumbaju. 

 

Kontakt do Sonia Frydrych

 

 

 

3.      Radek Wojnar

Nazywam się Radek Wojnar, jestem zawodowym fotografem. Ukończyłem Fotografię w łódzkiej Szkole Filmowej i pracuję w zawodzie od ponad dwudziestu lat. Specjalizuję się w fotografii aranżowanej - wnętrz, przedmiotów i potraw. Przy tego rodzaju zdjęć używam dodatkowych, mobilnych lamp studyjnych co umożliwia mi pracę w profesjonalnych warunkach - u klientów w całej Polsce. Ponadto zajmuję się fotografią reportażową - wydarzeń, imprez i uroczystości.

 

Kontakt do Radek Wojnar

Fotografia kulinarna Radek Wojnar

 

 

 

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu. Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie!
Ania Anna Kotula